2012

Witam na pierwszej i największej polskiej stronie o nadchodzącej grze Torchlight 2. Przygotowywana przez ludzi pracujących wcześniej w Blizzardzie przy Diablo, a teraz w Runic Games, Torchlight II zapowiada się jako bardzo obiecujący hack&slash z możliwością rozgrywki wieloosobowej.


Matt Uelmen - muzyka w Torchlight 2

Data: 12 maja 2011

Komentarze (4)

Parę dni temu pojawiły się na oficjalnej stronie Torchlight 2 świetne nowe materiały! Tym razem główny temat to muzyka. Jej autor, znany nam doskonale z serii Diablo – Matt Uelmen – odpowiedział na kilka pytań. Są też zdjęcia i wideo z sesji nagraniowej, oraz przedsmak świetnej muzyki. Wszystko to w nowym dziale – Muzyka.

Matt Uelmen - muzyka w Torchlight 2 Matt Uelmen - muzyka w Torchlight 2


Klasy postaci i pytania do twórców gry

Data: 4 maja 2011

Komentarze (3)

Zebrałem przeróżne informacje o klasach postaci i złożyłem je w zgrabny nowy dział - Klasy postaci. Jeśli chcecie podyskutować o klasach, zapraszam do nowego tematu na Forum Torchlight 2.

Z ciekawostek - ludzie odpowiedzialni za projektowanie poziomów w TL2 odpowiedzą na wybrane pytania, więcej informacji na forum.

I ostatnia ciekawostka na dziś - na fejsbuku TL2 ukazała się informacja, że już jest na ukończeniu następna dawka informacji o Torchlight II, które to zostaną udostępnione w piątek. Ah, i muszę się przyznać do małej pomyłki... Wcześniej pisałem, że Runic Games będzie ujawniać co tydzień nowe informacje, a będą co 2 tygodnie - mały błąd w tłumaczeniu, przepraszam! :)


Nowy Concept Art na okładce magazynu

Data: 29 kwietnia 2011

Komentarze (4)

Coraz więcej nowości w świecie Torchlight II i bardzo mnie to cieszy :) Was pewnie też. Pojawił się nowy Concept Art, i to w dość nietypowy sposób, bo na okładce australijskiego magazynu o grach - PC PowerPlay. Przedstawia on postać napędzaną przez Ember. Prawdopodobnie jest to maszyna zbudowana przez Krasnoludy.

Concept Art na okładce magazynu PC PowerPlay.


Aktualizacja oficjalnej strony TL2 - Rasy

Data: 25 kwietnia 2011

Komentarze (5)

Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami twórcy Torchlight 2 uchylili następny rąbek tajemnicy i pokazali nam tym razem cztery rasy, które przyjdzie nam spotkać podczas przemierzania świata Vilderan. Bardzo ciekawe concept arty (polecam oglądać w powiększeniu), modele z gry oraz klimatyczne opisy - wszystko do obejrzenia w nowym dziale - Rasy w Torchlight 2.

Torchlight 2 - Rasy - The Varkolyn.


Wywiad z twórcami Torchlight 2 z PC Gamer

Data: 17 kwietnia 2011

Komentarze (5)

Niestety twórcy TL2, pomimo obietnic, nie pokazali nic nowego w tym tygodniu. Ale na pocieszenie mam dla Was całkowicie przetłumaczony wywiad z PC Gamera. Jest to najobszerniejszy dotychczasowy wywiad z Runic Games. Sami nawet do niego linkują na oficjalnej stronie Torchlight II. Zdecydowana większość innych wywiadów powtarzała pytania, na które już tu padły odpowiedzi. Miłego czytania!

Zobacz poprzednie nowości »