2012


Informacje o Torchlight II

Klasy

Jakie klasy będą dostępne w Torchlight 2? Wszyscy zadajemy sobie to pytanie. Twórcy gry ujawnili na razie 2 z 4 dostępnych klas, którymi przyjdzie nam walczyć w świecie Vilderan. Poniżej zebrane dotychczas ujawnione opisy, concept arty i modele postaci.

Klasa - Railman

Railman jest jak taki technik, wojownik, który próbuje przedzierać się przez bezludne obszary oraz jest odpowiedzialny za konstruowanie środków do dostania się tam, oraz zaawansowanych fortyfikacji, oraz musi umieć sam się bronić. Będzie on w tym steam-punkowym mechanicznym klimacie znanym z pierwszej części Torchlight. Będzie głównie używać broni dwuręcznych. Specjalny system będzie nagradzał Railman'a za każdy zadany cios w postaci bonusów do umiejętności. Jeśli postać będzie nieaktywna przez 10 sekund bonusy znikają.

Klasa - Railman


Klasa - Outlander

Klasa - Outlander

Outlander to ktoś w rodzaju Fremenów z Diuny, ktoś kto trzyma się peryferii i posiada umiejętności survivalowe, doświadczenie z bronią o dalekim zasięgu i słabą magię. To postać dla osób lubiących skakać dookoła wroga i nie wchodzić w bezpośredni kontakt z potworami.
Klasa nieznana

Klasa nieznana

Ta klasa postaci nie została jeszcze ujawniona.Klasa nieznana

Klasa nieznana

Ta klasa postaci nie została jeszcze ujawniona.